Lokala samverkansgruppens medlemmar

Pär Eriksson, ordförande

Samordningsförbundet
Telefon: 0660-886 30, 070-620 84 91
E-post: per.eriksson@ornskoldsvik.se


Maria Nilsson

Välfärdsförvaltningen, Örnsköldsviks kommun
Telefon: 0660-885 44, 073-270 20 49
E-post: maria.nilsson@ornskoldsvik.se


Christina Norberg

Välfärdsförvaltningen, Örnsköldsviks kommun
Telefon: 073-274 85 25
E-post: christina.norberg@ornskoldsvik.se


Mats Gidlund

Välfärdsförvaltningen, Örnsköldsviks kommun
Telefon: 070-665 59 08
E-post: mats.gidlund@ornskoldsvik.se


Maria Ingelsson

Bildningsförvaltningen, Örnsköldsviks kommun
Telefon: 070-191 72 89
E-post: maria.ingelsson@ornskoldsvik.se


Sune Westberg

Samhällsbyggnadsförvaltningen, Örnsköldsviks kommun
Telefon: 070-659 01 74
E-post: sune.westberg@ornskoldsvik.se


Vanja Östman

Kommunledningsförvaltningen, Örnsköldsviks kommun
Telefon: 070-191 95 62
E-post: vanja.ostman@ornskoldsvik.se


Kjerstin Svedberg

Polisen
Telefon: 073-070 34 05
E-post: kjerstin.svedberg@polisen.se

Åsa Matero

Vuxenpsykiatrin, Örnsköldsviks sjukhus
Telefon: 0660-897 47, 073-274 23 19
E-post: asa.brodin@lvn.se


Helene Bylund

HC Ankaret, Primärvården (Landstingsdrivna)
Telefon: 070-572 63 75
E-post: helene.bylund@lvn.se


Jonas Alexandersson

HC Humanresurs, Primärvården (Privatdrivna)
Telefon: 070-695 63 62
E-post: jonas.alexandersson@humanresurs.se


Lena Berglund Friberg

Barn- och ungdomspsykiatrin
Telefon: 070-680 55 36
E-post: lena.berglund.friberg@lvn.se


Inger Johansson

Barn- och ungdomskliniken, Örnsköldsviks sjukhus
Telefon: 0660-890 66, 073-270 75 64
E-post: inger.johansson2@lvn.se


Mattias Carlsson

Arbetsförmedlingen
Telefon: 010-487 46 94
E-post: mattias.carlsson@arbetsformedlingen.se


Camilla Steen

Försäkringskassan
Telefon: 070-295 90 28
E-post: camilla.steen1@forsakringskassan.se