Styrelse

Anette Lövgren, ordförande

Region Västernorrland
Telefon: 073-030 27 65
E-post: anette.lovgren@rvn.se


Jan Filipsson, vice ordförande

Ånge kommun
Telefon: 070-519 97 09
E-post: jan.filipsson@ange.se


Malin Törnqvist

Försäkringskassan
Telefon: 010-111 86 01
E-post: malin.tornqvist@forsakringskassan.se


Lena Cantzler

Arbetsförmedlingen
Telefon: 010-486 18 77
E-post: lena.cantzler@arbetsformedlingen.se

Anna Reinholdsson Lundberg

Försäkringskassan
Telefon: 010-111 52 65
E-post: anna.reinholdsson.lundberg@forsakringskassan.se


Linda Bolin Mattsson

Ånge kommun
Telefon: 070-324 03 14
E-post: linda.bolin@ange.se


Mikael Eriksson

Arbetsförmedlingen
Telefon: 010-487 20 50
E-post: mikael.eriksson@arbetsformedlingen.se


Carl-Olof Svensson

Region Västernorrland
Telefon: 070-242 71 95
E-post: calle.svensson@medest.se

2020

Fredag 31 januari 9.30-12 Styrelsemöte
Fredag 20 mars 9.30-12 Styrelsemöte
Måndag 8 juni 9.30-12 Styrelsemöte
Fredag 28 augusti 9.30-12 Styrelsemöte
Fredag 16 oktober 9.30-12 Styrelsemöte, planering, verksamhetsplan och budget
Fredag 27 november 9.30-12 Styrelsemöte

2021

2020

2019

2018

2017

2016

Matts Boman

Medelpads Räddningstjänstförbund

Mobil: 070-188 78 87
E-post: matts.boman@sundsvall.se