Chefsgrupp

Patrik Sahlberg

Socialpsykiatrin, Sollefteå Kommun
Telefon: 070-300 95 52
E-post: patrik.sahlberg@solleftea.se


Kristina Nordén

Psykiatrimottagning, Region Västernorrland
Telefon: 070-211 08 47
E-post: kristina.norden@rvn.se


Patrik Lockner

Arbetsförmedlingen
Telefon: 010-487 77 79
E-post: patrik.lockner@arbetsformedlingen.se


Sylvia Pedersen

Ekonomiskt bistånd och integration, Sollefteå kommun
Telefon: 070-207 36 80
E-post: sylvia.pedersen@solleftea.se


Magnus Eurenius Westling

Försäkringskassan
Telefon: 010-111 20 56
E-post: magnus.eurenius.westling@forsakringskassan.se


Susanne Johansson

Hälsocentralen i Sollefteå, Region Västernorrland
Telefon: 073-060 44 07
E-post: susanne.johansson5@rvn.se


Birgitta Andersson

Öppenvården, Sollefteå kommun
Telefon: 073-270 04 65
E-post: birgitta.andersson@solleftea.se


Leif Sundin

Arbetsmarknadsenheten, Sollefteå kommun
Telefon: 070-388 78 14
E-post: Leif.sundin@solleftea.se


Monica Kuronen

Vuxenenheten, Sollefteå kommun
Telefon: 070-275 33 01
E-post: monica.kuronen@solleftea.se


Marie-Louise Karlsson

SPOT, Region Västernorrland
Telefon: 070-170 55 41
E-post: marie.louise.karlsson@rvn.se


Christer Sjödin

Vuxenutbildningen, Sollefteå kommun
Telefon: 076-792 98 81
E-post: christer.sjodin@solleftea.se